Liternictwo nagrobkowe

Liternictwo nagrobkowe

Na rynku kamieniarskim istniejemy już 25 lat. Dysponując wieloletnim doświadczeniem i wykorzystując nowoczesne technologie jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom bardzo szeroki zakres usług, począwszy od liternictwa, aż do sprzedaży galanterii nagrobnej.

W zakresie liternictwa oferujemy naszym klientom wiele możliwości – litery piaskowane i głęboko piaskowane, kute maszynowo oraz nakładane. Gwarantujemy najwyższą jakość opartą na wieloletnim doświadczeniu oraz sprzęcie którym dysponujemy.

 

Piaskowane i głęboko piaskowane

Najczęściej wybierany i popularny rodzaj liter, od niedawna możliwe jest także wykonanie liter na głębokość nawet do 7mm.

 

Kute

Dysponujemy możliwością wykonania liter kutych maszynowo, jakościowo kilkukrotnie przewyższających kucie ręczne. Nadal jest to bardzo rzadko spotykana usługa na polskim rynku.

 

Nakładane

Oferujemy litery nakładane wiodących producentów dostępnych na polskim rynku min. jesteśmy dystrybutorem liter i galanterii firmy AMV. Zajmujemy się również montażem liter.

 

 

 

 

Galanteria nagrobkowa

Wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy do naszej oferty galanterię nagrobkową metalową oraz granitową. Oferowane przez nas produkty cechują sie wysoką jakością wykonania. Producenci od których pochodzą są znanymi od lat na rynku. Różnorodność wzorów i kolorystyki pozwala nam zadowolić każdego klienta. Zapraszamy do siedziby naszej firmy.

 

 

 

Portrety i wizerunki

Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy Państwu usługę wykonania portretów wizerunków i zdjęć w kamieniu metodą laserową. Pozwala ona na idealne odwzorowanie otrzymanego do wykonania zdjęcia. Usługę wykonujemy ronież wysyłkowo, na powierzonym przez państwa bądź własnym materiale.

Posiadamy w ofercie różnego rodzaju płytki z granitu, np. serca, owale, prostokąty itd.